IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
ОтветитьСоздать новую тему
> Дурдом-дайджест
medOK
сообщение 26.11.2008, 12:25
Сообщение #1Иконка группы

Группа: Admin
Сообщений: 1734
Регистрация: 15.3.2004
Пользователь №: 41Дурдом-дайджест №10

* З метою подолання кризових процесів у економіці країни, урядом України внесено законопроект до ВРУ про створення «Державного комітету по боротьбі з доходами громадян». Комітет буде боротися з тими доходами громадян, які ще залишаться після їх спілкування з органами міліції, ДАІ, Податкової адміністрації України. Покликанням комітету є вилучення будь-яких фінансових засобів у громадян з метою запобігання поглиблення кризи, спричиненої надмірним споживанням.

* ДАІ оголошує передноворічний сезон знижок! Поруш Правила три рази поспіль і отримай проїздний на метро! Унікальні ціни на тимчасові талони! Всього 400 гривень! Акція діє до кінця року або до закінчення товарних запасів. Про деталі запитуйте в чергах біля МРЕВ-ДАІ та у регіональних дилерів МРЕВ. Купи талон сьогодні, щоб не переплачувати завтра! Акція проходить під патронатом Президента України В.А.Ющенка. Інформаційний партнер – міністр МВС Ю.В.Луценко. Ексклюзивні партнери – Верховна Рада України, Кабінет міністрів України. Акція проводиться на замовлення міністерства фінансів України.

* НБУ вчергове гарантував збереження вкладів фізичних осіб у банках України. «Вклади збережуться у повній номінальній вартості навічно. Їх не зможуть потратити навіть власники вкладів.», - таку заяву зробив один з високопосадовців НБУ. «Видавати депозити – значить піддати заощадження громадян ризику їх немотивованого зменшення через необдумані витрати громадян, які, до того ж розженуть інфляцію через надмірне споживання.», - відзначила та ж посадова особа НБУ, яка попрохала не називати її імені через природжену скромність.

* Сомалійські пірати зменшили величину викупу за українське судно «Фаїна» захоплене ними два місяці тому. Таким чином, стратегія компетентних органів, які ведуть перемовини з піратами дає чудові результати. Залишилось тільки дочекатись коли Україна згодиться забрати у піратів «Фаїну». Ціну, яку виставлять піратам за те, щоб забрати «Фаїну», повинні узгодити між собою РНБО, уряд та НБУ. Орієнтовно мова йде про 30 млн. доларів. Залишилось встановити чи ця сума не буде занадто великою для піратів.

* Для боротьби з піратством в районі Африканського Рогу Україна виставить пост ДАІ на березі Сомалі. Інспектори не будуть ні захищати судна ані регулюват и їх рух. Покликання ДАІшників на цій території полягає в тому, щоб збити ціни на послуги сомалійських піратів і показати, що піратство не є основним горем цивілізації.


* Російський президент Д.Мєдвєдєв озвучив новий розмір боргу України за газ. За словами Мєдвєдєва, його величина становить, - «По гроб жизні!». Наведена цифра заперечує раніше озвучений українською стороною розмір боргу: «Ох, ніхєрасє, як дофіга»!

(с) Канаріс

http://durdom.in.ua/
Вернуться к началу страницы
 
+Цитировать сообщение
medOK
сообщение 17.12.2008, 18:45
Сообщение #2Иконка группы

Группа: Admin
Сообщений: 1734
Регистрация: 15.3.2004
Пользователь №: 41Цитата
Сенсація! На цьому тижні будуть оприлюднені докази існування коаліції у Верховній Раді України! Таким чином, буде доведено, що 214 більше ніж 226 і у людства залишаться ще тільки три нез’ясовані питання:
Чи є життя на Марсі?
Де була Атлантида?
Хто убив Кенеді?

Сенсація! Виявляється, у Києві 17 років централізовано подавалась гаряча вода! Україна в шоці!

Сенсація! Леонід Черновецький купив у міста Києва раритетний автомобіль «Чайка» за півтора мільйона гривень! На запитання журналістів, як мер зважився на таку дорогу покупку, Леонід Михайлович відповів, що, власне, нема різниці з якої в яку з кишень перекладати гроші…

Сенсація! Стало зрозуміло хто пише тексти Михайлу Добкіну! Це Роман Зварич.

Сенсація! Суддя І. Зварич вирушив в етнографічну експедицію теренами Печерська та київських околиць. Його мета – якомога більше ознайомити жителів цього району Києва з народними традиціями жителів 6-ти західноукраїнських областей. Суддя безкорисно колядуватиме та посіватиме. Зварич – надзвичайно скромний і ретельно приховує місце свого теперішнього перебування та подальший маршрут. Є підозра, що він мандрує разом зі Святим Миколаєм, тому їх ніхто й не бачить…

Сенсація! Падіння ВВП у листопаді місяці підтвердило тезу Президента про «унікальність» державної влади в Україні.

Сесація! Виявляється головним завданням НБУ є «забезпечення стабільності національної грошової одиниці», а не гра на валютних курсах!

Сенсація! У комерційних банках, виявляється, працювали аналітики, прогнозисти і спеціалісти з кредитних ризиків!


Источник и автор тот же, что и в шапке темы.

С уважением, Мёд
Вернуться к началу страницы
 
+Цитировать сообщение
medOK
сообщение 12.3.2009, 21:36
Сообщение #3Иконка группы

Группа: Admin
Сообщений: 1734
Регистрация: 15.3.2004
Пользователь №: 41Цитата
ДУРДОМ-ДАЙДЖЕСТ (ВЕСНЯНО- ЗАГОСТРЕНИЙ)
СБУ заарештувало скандально відомого суддю Ігоря Зварича. Це перший серйозний провал українських спецслужб за 17 років їх бездоганної роботи. З поінформованих джерел стало відомо, що винним у провалі став студент – практикант, який почав розшуки І.Зварича з його квартири.

За даними соціологічних опитувань українське суспільство розділилось на кілька груп:
Песимісти – ті, хто очікують закінчення кризи і гадають, що кредити треба віддавати
Оптимісти – ті, хто очікують громадянської війни, отже, кредитів не треба буде віддавати
Реалісти – взяли 40 мільярдів гривень рефінансування, швиденько перевели у валюту, вивели в офшори і просто чекають громадянської війни, щоб не віддавати депозити.


Юлія Тимошенко привітала Віктора Ющенка з 8-м березня. У День Народження Президента Ю.В.Тимошенко побажала йому неба безхмарного, настрою гарного і всього найкращого. Нагадаємо, що Тимошенко користується Юліанським календарем.

Хоча, спільне звернення Президента, Прем’єр – міністра і Голови НБУ до МВФ з проханням надати черговий транш кредиту МВФ було залишено без відповіді, експерти відзначають надзвичайно позитивну роль такого листа: в умовах економічної кризи – стало абсолютно ясно, що українські демократи можуть об’єднуватись не тільки перед розстрілом, а й перед касою.

У Секретаріаті Президента України визначено перелік загроз Демократії:
1. Тимошенко
2. Вибори
Найоптимальнішою стратегією боротьби з загрозами демократії є поборення першою другу. Процес почався на Тернопіллі.

Засіданням КМУ, визначено дві найбільші загрози Демократії в Україні:
1. Ющенко;
2. Вибори.
Найоптимальнішою стратегією боротьби з загрозами демократії є поборення першою другу. Процес триває на Тернопіллі.

Заступник Голови СБУ Валерій Хорошковський звернувся до Юлії Тимошенко з офіційним зверненням:
- Який вид косметики найпотрібніший в умовах кризи – помада чи тіні?
- Вазелін – сухо відповіла Юлія Володимирівна

http://durdom.in.ua/


Вернуться к началу страницы
 
+Цитировать сообщение

ОтветитьСоздать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

Текстовая версия Сейчас: 27.4.2018, 5:05