S KUR (Germany) - Rasum (Cameroon)
VL (Sweden) - Neburion (Italy)
tyma (Denmark) - Geckly (Portugal)
SERB (Wales) - DonBaton (Croatia)

Отчет о матче обязательно подавать с указанием авторов голов и минут, на которых голы были забиты. Желательно делать скрин-шоты!
VL
VL (Sweden) - DonBaton (Croatia) 0-0
Немогу выиграть и торба

Сообщение добавлено [mergetime]1128172334[/mergetime]

Е..ная фифа, как она меня достала. Тупо дерь...мо а не симулятор.
Еще этот оцтой был на ВЦГ, вместо Квейка.......КАЗЛЫ .

Rasum (Camerun) 1-3 Geckly (Portugal)

Быстый гол, остальные - исключительно в добавленное время!
MCье RASUM
DonBaton - Rasum 0:1

73' Eto'o (ногою з замаху замкнув подачу з флангу Mboma)

Це була дуже важка гра. Після того як камерунські національні негри в рівній боротьбі віддали матч технічним Португальцям, трєнєр дав прочухана всьому захисту, і поставив задачою номер один переграти Хорватів.
І оппа. В них вийшло:
Хорвати атакували стрімко, били здалеку, комбінували. Коли м"яч опинявся у камерунців, вони грали в короткий пас, підходячи до штрафого хорватів, потім закидали м"яч на фланг, і звіддти йшла подача в штрафний, але все без небезпек. Перший гольовий момент виник біля воріт камерунців, удар здалеку, Камені відбиває м"яч на ліво, його підхоплює Пршо і з гострого кута б"є в сітку воріт, з зовнішнього боку. Потім кілька небезпечних кутових біля обох воріт. Перший тайм завершився 0:0.
Після перерви сценарій гри майже не змінився. Небезпечна контратака хорватів, зміщення на фланг, фол. Небезпечний штрафний з 90% точки - прямо в руки воротарю. Ще атака, кутовий, подача удар в кіпера, ще удар штанга, захисники вибивають подалі від воріт. М"яч у Мбома, конратака 2 в 4, Мбома зміщується на правий фланг, подача в штрафний майданчик, де стоїть ніким не накритий Ето'о, і красивим ударом з замаху кладе м"яч в дальній кут воріт. 0:1
Тут прес на ворота камерунців ще збільшився, але 100% моментів вже не виникало. На 90 хвилині після подачі камерунцями штрафного, хорвати побігли в контру, ідентичну тій з якої забивав Ето'о, але пас в штрафний майданчик вибив хтось із захисників.

Сообщение добавлено [mergetime]1128191692[/mergetime]

Neburion - Rasum 1:2

13' Eto'o (Mboma)
17' Eto'o (Mboma)
63' Vieri (Totti)
Матч для камерунців почався дуже легко, вже в другій атаці, Мбома пройшов по правому флангу в штрафний майданчик, простріл по діагоналі, і Ето'о, на секунду випередив захисників, і запустив м"яч під перекладину. В третій атаці Все тіж Мбома і Ето"о в три дотики розкатали оборону італійців, і Ето"о вийшов сам на сам з кіпером. 0:2
Ну я вже думав, що матч можна завершувати, а то рахунок буде розгромний. Але не так сталося як гадалося. Моменти біля моїх воріт виникали не знаю звідки. В кілька рекошетів м"яч доставлявся до нападаючих "макаронів", і ті створювали небезпеку. В один з таких моментів, Дель Пьєро ввійшов в штрафний з лівого флангу, кіпер вибіг обрізати кут, Дель Пьєро б"є, м"яч влучає в руку кіперу і відлітає на ногу Тотті. Перед ним пусті ворота, 25 метрів до воріт і нікого. Він якимось дивом б"є повз ворота.
Гол італійці таки забили в другому таймі, розпасовка призвела до того що Вієрі вийшов сам на сам з кіпером, і пустив м"яч під руки воротарю.
MCье RASUM
SKUR - Rasum 5:0

3' Kuranyi
33' Klose
45' Kuranyi
77' Klose
85' Klose (Всі голи головою, як не з кутового, так після подачі з флангу)

І прийшли німці в камерунське село, і всіх розстріляли. Про матч писати в принципі нічого, бо фашисти з нєграми дуже церемонитись не стали, і всі справи вирішили на початку зустрічі. (При чому днем раніше я грав зі Скуром товариську гру, матч був ідентичним, такий самий один в один гол в першій атаці, забіг по флангу і навіс, і такі самі "тупоголовізадрочені кутові", які в нормальному футболі просто не забиваються)

Я краще анекдот в тему розкажу:

Онук в діда питає:
- Діду, а розкажи-но мені про війну.
- Ну шо тут розказувати, прийшли німці в село, і кажуть, або ми вас виїб@#м, або розстріляємо...Ну хто не хотів помирати, того звісно виїб@#ли..
Dj ( France ) - SAM ( Greece ) 0 - 5
11`,35`,45+2`,70` - Charisteas
45` - Nikolaidis

Сообщение добавлено [mergetime]1128364938[/mergetime]

7-й тур
Rip ( Spain ) - SAM ( Greece ) 1 - 2
10` - Raul
65` - Nikolaidis
80` - Charisteas

Nihat (Turkey) 90"

На последней минуте забил и вырвал попеду, хотя думал что проиграю вообще.

6-й тур (группа В) Geckly 1-2 VL

Роналдо забил после углового, а Ибрахимович дважды после выходов "сам-на-сам" и последующей неуверенной игры голкипера (оба раза мяч как-то не особо быстро залетал в сетку от его рук...)

После того, как шведы остались вдесятером, самым реальным моментом (кроме угловых, конечно! icon_wink.gif ) для португальцев был удар сходу все того же Роналдо, после которого круглый чуть не сломал штангу...